مدارک سفارت كرواسی

مدارک سفارت كرواسی

كليه مدارك نياز به ترجمه انگليسي دارند بدون نياز به تائيد دادگستري و امور خارجه
1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌ هاي قبلي
مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاريخ ورود
ارائه گذرنامه جداگانه براي هر نفر الزامي است.
2) 6 قطعه عكس 4/5*3/5 رنگي ، تمام رخ با زمينه سفيد، كاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عينك، گردي صورت كاملاً مشخص باشد، حداكثر براي 6 ماه اخير (عكس با پاسپورت و ويزاهاي قبلي يكي نباشد).
3) اصل و ترجمه شناسنامه به همراه كپي از كليه صفحات آن
4) اصل گواهي حساب بانكي با مهر و امضاء بانك فقط به زبان انگليسي ( ارائه گردش حساب و گواهي تمكن الزامي است و زمان صدور گواهي حساب بانكي حداكثر يك هفته قبل از تاريخ تحويل مدارك به سفارت باشد و سايز پرينت بانكي A4 باشد.
حسابهاي جاري : كاركرد سه ماه اخير به زبان انگليسي
گواهي تمكن براي سپرده هاي بانكي به زبان انگليسي به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگليسي همراه با مهر شعبه و امضا بانك
بايد حداقل موجودي حساب يا سپرده براي هر نفر 300.000.000 ريال باشد.
5) اصل و ترجمه مدارك شغلي:
پزشكان: پروانه مطب يا حكم كارگزيني از بيمارستان ،پروانه دائم پزشكي ،كارت نظام پزشكي
وكلا: پروانه وكالت.
مشاغل دولتي: حكم كارگزيني، 3 فيش آخر حقوقي و يا نامه از سازمان مربوطه با ذكر مدت اشتغال، سمت و ميزان حقوق دريافتي و تاييديه مرخصي با ذكر اين تعهد كه فرد متقاضي بعد از مراجعت از كرواسي در سمت خود محفوظ خواهد ماند و سابقه بيمه تامين اجتماعي با مهر سازمان.
بازنشسته‌ ها: ارائه حكم بازنشستگي، ارائه آخرين فيش حقوقي.
مشاغل غيردولتي: گواهي اشتغال به كار از شركت مربوطه با ذكر مدت اشتغال ، سمت و ميزان حقوق دريافتي و تائيديه مرخصي با ذكر اين تعهد كه فرد متقاضي بعد از مراجعت از كرواسي در سمت خود محفوظ خواهد ماند. به همراه 3 فيش آخر حقوق و سابقه بيمه تامين اجتماعي با مهر سازمان
در صورت خويش‌فرما بودن: جواز كسب / آخرين آگهي تغييرات.
معلمان، اساتيد و اعضاء هيئت علمي دانشگاه: اصل حكم كارگزيني يا گواهي اشتغال به كار با ذكر مدت اشتغال، سمت و ميزان حقوق دريافتي و ذكر مرخصي بنا به تاريخ سفر به همراه 3 فيش آخر حقوق و سابقه بيمه تامين اجتماعي با مهر سازمان
دانش آموزان ، دانشجويان: اصل نامه اشتغال به تحصيل
* جهت دانش‌آموزاني كه در سال تحصيلي قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصيل، ارائه اصل و ترجمه رضايت‌نامه كتبي از مديريت مدرسه با ذكر تاريخ سفر الزامي است.
6) براي فرزندان زير 18 سال كه بدون همراهي يكي از والدين سفر مي كنند ، رضايت نامه محضري الزامي است و نياز به ترجمه به زبان انگليسي دارد.
7) اصل و ترجمه مدارك شغلي همسر براي خانم هاي خانه دار.
تكميل فرم مشخصات فردي
اصل مدارك تا زمان برگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقي مي ماند.
چك رمزدار يا ضمانت‌ نامه بانكي حداقل به مبلغ 500،000،000 ريال در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجراي تعهدات كه پس از بررسي مدارك در صورت نياز به ضمانت ‌هاي بيشتر متعاقباً اعلام مي‌ گردد.
لازم به ذكر است كپي مدارك بر روي برگه A4 و در يك نسخه ارائه شود.
لازم به ذكر است با توجه به مدارك ارائه شده و نظر سفارت ممكن است مدارك ديگري از مسافر در خواست گردد كه تهيه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ويزا الزامي است.

بستن منو